Reklamı Kapat

GSO'da girişimcilerin icra komitesi seçimleri yapıldı

Türkiye’de girişimciliğin özendirilmesi ve girişimcilik kültürünün gelişmesine öncülük etmek amacıyla, Oda/Borsalar bünyesinde faaliyetlerini yürüten Türkiye’nin en büyük girişimci ağı TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu ile TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Seçimleri Gaziantep Sanayi Odası’nda (GSO) gerçekleşti.

TOBB Kadın Girişimciler Kurulu ve TOBB Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi seçimleri dün (19 Ekim 2023) 81 ildeki oda ve borsalar koordinasyonunda gerçekleştirildi.

Gaziantep geneli oda ve borsalarda gerçekleştirilen seçimlerde, Kadın Girişimciler Kurulu ve Genç Girişimciler Kurulu İcra Komiteleri için 15’er asil 15’er yedek üye belirlendi.

GSO’da gerçekleştirilen seçim sonucunda GSO adına Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesinde de 7 asil 7 yedek üye, Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesinde ise 2 asil 2 yedek üye temsil edecek.

TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulları ile TOBB İl Genç Girişimciler Kurulları İcra Komitesi Üyeleri görev dağılımlarını önümüzdeki hafta tamamlayarak icraatlarına başlayacak.

Türkiye’nin en büyük girişimci ağı olma özelliği taşıyan TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulları ile TOBB İl Genç Girişimciler Kurullarının seçimleri 4 yılda bir yapılırken, Gaziantep Kadın Girişimciler Kurulu Gaziantep Sanayi Odası (GSO) koordinasyonunda Gaziantep Genç Girişimciler Kurulu ise Gaziantep Ticaret Odası (GTO) koordinasyonunda faaliyetlerini sürdürüyor.

Seçilen üyeleri tebrik eden GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, kadın ve genç girişimciliğin önemine işaret ederek, “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından 2007 yılında Kadın Girişimciler Kurulu, 2009 yılında da Genç Girişimciler Kurulu kuruldu. Ülkemizin gelişme ve ilerlemesine büyük katkı sunan bu kurullarımız çok başarılı projelere imza attılar. Gerçekleştirilen bu seçimlerle göreve gelen kıymetli kadın ve genç girişimcilerimizi canı gönülden tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Yaptıkları çalışmalarda bugüne kadar nasıl yanlarında olduysak bundan sonra da aynı şekilde kendilerine destek vermeye devam edeceğiz” dedi.

 

 

 

 

 

 

“Bu e-posta ve ekleri gönderilen kişi veya kurum ile gönderildiği kişi veya kuruma ait özel, gizli veya yasak bilgiler içeriyor olabilir. İletinin yetkili muhatabı değilseniz e-posta içeriğinde yer alan gizli bilgileri ve kişisel verileri yetkisiz olarak elinizde bulundurmuş ve işlemiş kabul edileceğinizden iletiyi saklamayınız, kopyalamayınız, kullanmayınız veya iletmeyiniz. Mesajda yer alan bilgilerin üçüncü kişilere ifşa edilmesi etik kuralların ihlali anlamına geleceğinden mesajı ve ekleri gecikmeden yok ediniz, içindeki bilgileri kimseyle paylaşmayınız ve göndereni uyarınız. Gaziantep Sanayi Odası bu iletinin ve iletinin içeriğinde yer alan bilgi ve kişisel verilerin doğruluğu, bütünlüğü, iletilmesi ve benzeri hususlar konusunda garanti vermemektedir. İleti içeriğinde yer alan kişisel verilerin yetkisiz kullanımı ve işlenmesi sonucu Gaziantep Sanayi Odası’nın uğrayacağı her türlü zararı talep ve tazmin hakkı saklıdır. Gönderici, elektronik posta aktarımı sırasında meydana gelebilecek hata ve ihmallerden dolayı herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Aydınlatma Metinlerimize https://www.gso.org.tr/tr/genel-sayfa/sartlar-politikalar/kisisel-verilerin-korunmasi-kanunu-51.html linkinden ulaşabilirsiniz. This e-mail and its attachments may contain private, confidential or prohibited information about the person or institution to which it is sent and the person or institution it is sent to. If you are not the authorized addressee of the message, do not store, copy, use or forward the message as you will be deemed to have held and processed the confidential information and personal data contained in the e-mail without authorization. Disclosure of the information contained in the message to third parties will mean a violation of ethical rules; destroy the message and its attachments without delay, do not share the information in it with anyone and warn the sender. Gaziantep Chamber of Industry does not guarantee the accuracy, integrity, transmission and similar issues of the information and personal data contained in this message and its content. The right to claim and compensate for any damages that Gaziantep Chamber of Industry may incur as a result of unauthorized use and processing of personal data contained in the message is reserved. The sender does not accept any responsibility for errors and omissions that may occur during electronic mail transmission. Within the scope of the Law on the Protection of Personal Data, you can access our Clarification Texts at https://www.gso.org.tr/tr/genel-sayfa/sartlar-politikalar/kisisel-verileri-korunmasi-kanunu-51.html.

20 Eki 2023 - 17:11 - Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Baba Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Baba Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Baba Haber editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Baba Haber değil haberi geçen ajanstır.